Телепрограма на сьогодні, 17 липня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
CN (Cartoon Network)
13:25 М/с "Юникитти".
13:40 М/с "Летний лагерь".
13:50 М/с "Летний лагерь".
14:05 М/с "Суперкрошки".
14:15 М/с "Суперкрошки".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:45 М/с "Вся правда о медведях".
15:56 М/с "Вся правда о медведях".
16:05 М/с "Вся правда о медведях".
16:20 М/с "Вся правда о медведях".
16:30 М/с "Вся правда о медведях".
1+1
13:10 "Сімейні мелодрами", 6 сезон.
14:10 Т/с "Величне століття. Роксолана".
СТБ
9:50 "МастерШеф", 7 сезон, 10 еп.
13:55 "Ультиматум", 15 еп.
15:55 Х/ф "Палкі втікачки", 1 ч.
ICTV
13:25 Х/ф "Прем'єр-міністр", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:20 Х/ф "Прем'єр-міністр", 2 ч.
16:25 Х/ф "Секретні матеріали: Хочу вірити".
Новий канал
13:00 Заробітчани, 4 сезон, 11 еп. Греція.
14:00 Заробітчани, 4 сезон, 12 еп. Китай.
15:00 Заробітчани, 4 сезон, 13 еп. Туреччина 2.
16:00 Заробітчани, 4 сезон, 14 еп. Фінляндія 3.
2+2
10:55 "Загублений світ".
13:45 Х/ф "Горець 2".
15:20 Х/ф "Горець 3".
К1
11:50 Т/с "Доктор Хто", 7 сезон, 5 і 6 с.
13:40 "Орел і Решка. Навколо світу".
ТЕТ
13:30 Т/с "Одного разу в Одесі", 1 сезон.
14:30 Т/с "Останній москаль", 1 сезон, 3 і 4 с.
15:25 4 весілля, 2 сезон.
Інтер
12:25 Х/ф "Скарлетт", 2 с.
14:40 "Правила виживання".
15:45 "Речдок".
UA: ПЕРШИЙ
13:15 ЕнеЇда.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Аромати Південної Африки".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:15 Країна на смак.
16:20 Д/с "Морська кухня".
Прямий
13:15 "Деталі" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою.
14:20 "Деталі" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою.
16:20 "Вибори 2019. Парламент" з Оленою Курбановою.
Піксель
13:10 "Казки на піску".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Робокар Полі".
14:00 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
14:30 М/с "Октонавти".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Пригоди Мауглі".
16:10 М/с "Боб-будівник".
К2
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:30 Ідеї ремонту.
15:50 Майстри ремонту.
МАЛЯТКО ТV
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Монстри та пірати".
14:00 М/с "Покахонтас".
14:30 М/с "Інамі".
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Старий Том".
15:30 М/с "Попелюшка".
16:00 Телепродаж.
Nickelodeon
13:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 4 с. "Самостоятельная Дон".
13:35 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 5 с. "Неудачный кемпинг".
14:00 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 17 с. "Шпионские игры".
14:20 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 18 с. "Замена".
14:40 Т/с "Команда рыцарей", 2 сезон, 7 с. "Бессмертный рыцарь".
15:05 Т/с "Ох уж этот папа", 2 сезон, 2 с. "Папа фанатеет".
15:25 Т/с "Супермамочка", 1 сезон, 12 с. "Реквием по мистеру Попрыгунчику".
15:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 26 с. "Команда мечты / Танец с папой".
16:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 230 с. "Нырнуть вверх! / Бутылочные взломщики".
16:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 231 с. "Моя нога! / Чернильный лимонад".
Індиго TV
12:50 "Єврочекін".
14:45 Т/с "4исла".
16:30 Т/с "CSI: Місце злочину".
Star Cinema
12:50 Х/ф "Ванька".
14:20 Т/с "Небо у вогні", 1-4 с.
Star Family
12:30 Х/ф "Арфа для коханої".
13:55 Т/с "Затемнення", 60 с.
14:45 Т/с "Рідні люди", 1-3 с.