Телепрограма на 21 липня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Тигри" на льоду".
8:25 Х/ф "Життя вдалося".
10:00 Х/ф "Політ золотої мушки".
11:45 Х/ф "На мить озирнутися".
14:00 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
15:45 Х/ф "Савраска".
16:55 Х/ф "Провінційний роман".
19:10 Х/ф "Принцеса на бобах".
21:05 Х/ф "День переможених".
22:45 Х/ф "Холодна війна".
0:20 Х/ф "Смертельно живий".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Відпадний препод".
14:45 Х/ф "Батарейки до комплекту не входять".
16:35 Х/ф "Залізний кулак".
18:15 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
20:20 Х/ф "Вік Адалін".
22:15 Х/ф "Жага до подорожей".
23:55 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Револьвер".
15:15 Х/ф "Коломбіана".
17:10 Х/ф "Небезпечний бізнес".
19:05 Х/ф "Притулок для проклятих".
21:05 Х/ф "Ханна. Досконала зброя".
23:00 Х/ф "Війна проти всіх".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Відпадний препод".
14:45 Х/ф "Батарейки до комплекту не входять".
16:35 Х/ф "Залізний кулак".
18:15 Х/ф "Планета Ка-Пекс".
20:20 Х/ф "Вік Адалін".
22:15 Х/ф "Жага до подорожей".
23:55 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Веселі Жабокричі".
8:15 Х/ф "Пропала грамота".
9:35 Х/ф "Трест, що луснув", 1 с.
10:50 Х/ф "Трест, що луснув", 2 с.
12:05 Х/ф "Трест, що луснув", 3 с.
13:20 Х/ф "Мольєр".
15:25 Х/ф "Легка поведінка".
17:05 Х/ф "Пропажа алмазу "Сльоза".
18:50 Х/ф "Злетіти з котушок".
20:20 Х/ф "По той бік вбивства".
21:55 Х/ф "Смертельний номер".
23:35 Х/ф "Фотографуючи фей".
1:25 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Чужі крила", 3 с.
6:45 Т/с "Чужі крила", 4 с.
7:30 Т/с "Чужі крила", 5 с.
8:15 Т/с "Чужі крила", 6 с.
9:00 Х/ф "Таємничий острів".
10:30 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
11:15 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
12:00 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
12:45 Т/с "Викрадення богині", 7 с.
13:30 Т/с "Викрадення богині", 8 с.
14:30 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 5 с.
15:15 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 6 с.
16:15 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 7 с.
17:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 8 с.
18:00 Т/с "Володимирська, 15", 20 с.
18:45 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
19:30 Т/с "Володимирська, 15", 22 с.
20:15 Т/с "Володимирська, 15", 23 с.
21:00 Т/с "Володимирська, 15", 24 с.
22:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
22:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
23:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
0:30 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
1:30 Х/ф "Паршиві вівці", 1-4 с.
4:30 Х/ф "День залежності".
Star Cinema
6:10 "Історія України".
7:35 Т/с "Небо у вогні", 1-4 с.
10:45 Т/с "Небо у вогні", 5-8 с.
13:55 Т/с "Небо у вогні", 9-12 с.
17:05 Х/ф "Ванька".
18:35 Х/ф "Психопатка".
20:25 Х/ф "Мільйонер".
22:10 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
23:55 Х/ф "Право на помилування", 1-4 с.
3:05 Х/ф "Смерть шпигунам. Лисяча нора", 1-4 с.
Star Family
6:00 Т/с "Винищувачі", 5-8 с.
9:00 Т/с "Винищувачі", 9-12 с.
12:00 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1 і 2 с.
13:45 Х/ф "Щасливої дороги!".
15:25 Х/ф "Дивне Різдво".
17:00 Х/ф "Погана сусідка".
18:35 Х/ф "Час щастя".
20:15 Х/ф "Час щастя 2".
21:50 Т/с "Затемнення", 58-60 с.
0:15 Т/с "Рідні люди", 1-5 с.
4:10 Т/с "Рідні люди", 6 і 7 с.